çıkartılamayan kıymık olmuştur hep hayatta aşk...düğün günüm yaklaşıyor:)

2 Kasım 2010 Salı

YAĞLI BOYA TABLO KAZANANIMIZ:)
KAZANANIMIZ


gulbin_arikan dedi ki...merhabalar keşfisina çok güzel kampanyalar düzenliyorsun bayıldım... sitenin izleyicisiyim gülbin arıkan adıyla üye oldum.http://kesfisina.blogspot.com/2010/09/kesfisina-isbirligiyle-sanatc-ruhlara.html yayınladım sitedeki bir ürünü beyendim ve facebook ta yayınladım teşekkürler....kazanan arkadaşımız 150 TLlik bir ürünü beğenicek
http://www.tablocu.com/ adresinden:)

arzu_atesoglu@hotmail.com adresine iletişim bilgilerini göndericek:)
sevgilerimle:)
bol şans kazanamayanlara diğer kampanyalarımda.....


http://www.tablocu.com/


3 yorum:

nihan dedi ki...

tbrkler

xcelis dedi ki...

güle güle harcasın çekini tebrikler

bilgipaylas dedi ki...

Toplumların gittikçe gelişmekte olan kültür düzeyi göz önüne alındığında, evlerde bu gelişime dair izler görmek ihtiyacı da aynı orantıda artış göstermektedir. Resim, belkide dönemleri en iyi yansıtan ve en kalıcı sanat dalları listesinde başı çekmektedir.
Ünlü ya da ünsüz, hangi ressam olursa olsun, dekoratif bir tablo evinize bambaşka bir tarz, bambaşka bir hava katacaktır. Bu sıradışı tablolar, iddialı model ve resim seçimlerinin yanısıra, her zevke uygun oluşlarıyla da büyük ilgi görmektedir.
Evin her odasına uyumlu tasarımların bulunabileceği, girdikleri her ortama şıklığın ışığı ile aydınlık veren tablolarla ev dekorasyonunuza farklı bir tarz katabilirsiniz.
Yağlı boya tablo arayanlar için nette karşılaştığım http://www.tablofoni.com u tavsiye edebilirim….
Sevgilerimle

Melda Uludağ