çıkartılamayan kıymık olmuştur hep hayatta aşk...düğün günüm yaklaşıyor:)

24 Eylül 2010 Cuma

PlusCanvasla evinizdeki yaşanılır huzur:):):)

Bu site insanın aklını alıp çok uzaklara götüren türden bir site...hele de merakınız varsa değmeyin keyfinize:)
benim gibi tablo-resim-fotoğraf aşığı insanlar için biçilmiş kaftan:)
     Size bu siteyi tanıtmaktan büyük keyif alıyorum.

       PlusCanvas.com 2009 yılında kurulan merkezi İstanbulda

bulunan; PlusCanvas.com ve Posteradam.com web sitelerini bünyesinde barındıran Parabol Reklam kuruluşudur. İnternet üzerinden tüm Türkiye ve Avrupa’ya adrese teslim poster, çerçeve ve tablo satışı yapmaktadır.hadiii durmayın sizde:)

PlusCanvas.com arşivindeki tablolar ile duvarlarınızı renklendirin!


PlusCanvas.com’da bulunan ‘Galeri’ bölümünde kullanıma hazır, evinize veya işyerinize uygun bir tabloyu seçebilir duvarlarınızı renklendirebilirsiniz.


Doğa ve şehir manzaralarından, ünlü ressamların eserlerine kadar birçok farklı kategoriden dilediğiniz kanvas tabloyu PlusCanvas.com sitesinde bulunan ‘Galeri’ bölümünden seçebilir istediğiniz ölçüde sipariş edebilirsiniz.


Tablonuzu dilerseniz tek bir parça ya da ‘Parçalı Tablolar’ kategorisinden seçeceğiniz 3’lü veya 5’li tablo olarak seçebilir duvarlarınıza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

 En iyi malzemeler kullanılarak üretilmiş tablolar %100 müşteri memnuniyeti ile 3 gün içerisinde adresinize teslim ediliyor.


PlusCanvas ile Dünyaca ünlü sanatçıların eserleri sizin de duvarlarınızı süsleyecek.:)


Dünyanın en büyük ‘İmajBankası’

PlusCanvas.com’da!
PlusCanvas.com, İmaj Bankası ile Galeri ve Sen Tasarla sayfalarından sonra yine bir ilke imza atıyor.Kanvas (tuval) üzerine baskı konusunda internet üzerinden, en kaliteli ürünleri %100 müşteri memnuniyeti ve alışveriş güvenliği ile sunan PlusCanvas.com, Türkiye’de ilk kez yapılan bir çalışma ile web sitesini yeniledi.
PlusCanvas.com web sitesinde bulunan ve 9 milyon görseli içeren ‘İmaj Bankası’ sayesinde, binlerce alternatif arasından istediğiniz görseli seçebilir, seçtiğiniz görseli istediğiniz ölçülerde sipariş ederek duvarlarınızı hiç görülmemiş kanvas tablolarla doldurabilirsiniz.Anahtar kelimeler kullanarak aratacağınız görsellerden beğendiklerinizi dilerseniz ‘Sen Tasarla’ sayfasına atarak görsel üzerinde kendinize özel değişiklikler de yapabilirsiniz. Özel efektler hatta küçük notlar bile ekleyebilir kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.


‘Sınır tanımayın’ duvarlarınızı PlusCanvas.com kanvas tabloları ile doldurun.       Tüm bu yenilikler ve olağanüstü eserler size bir tık uzakta:)

facebooktaki kampanyaları ve indirim fırsatları için sayfasını beğenin:)
Sevgilerimle
KeŞfiSin@
(Arzu ATEŞOĞLU)

Hiç yorum yok: